Rejestracja pojazdów

Pomoc w rejestracji samochodów sprowadzanych z zagranicy

Rejestracja samochodu sprowadzanego z zagranicy może trwać nawet 2-3 dni. Załatwienie wszelkich formalności jest czasochłonne i nie każdy ma na to czas. Na szczęście z takiej sytuacji jest wyjście. Rejestracja pojazdów Wrocław może być wykonana przez specjalistyczną firmę, a samemu można zająć się tym, co lubi się robić.

sprowadzone auto z Niemiec

Duża ilość samochodów w naszym kraju sprowadzana jest z Niemiec, Belgii i Holandii. Sprowadzenie auta
zagranicy wymaga przetłumaczenia dokumentów, wydania nowych tablic rejestracyjnych, załatwienia formalności w Wydziale Komunikacji i Urzędzie Skarbowym. To czasami godziny stania w kolejkach i wypełniania kolejnych dokumentów. Kto ma dziś na to czas? Żyjemy w świecie, w którym każda chwila jest cenna i każdą chcielibyśmy wykorzystać jak najlepiej. Niestety samochód przerejestrować trzeba. I tu właśnie alternatywą jest pomoc przy rejestracji samochodów sprowadzanych z zagranicy. Usługa ta powstała, by odciążyć kupujących od czasochłonnych obowiązków związanych z rejestracją i płatnościami celnymi. Obsłużyliśmy tysiące klientów, poznaj ich opinie.

Korzystałem dwukrotnie z usług firmy

Korzystałem dwukrotnie z usług firmy i nigdy się nie zawiodłem. Auta zarejestrowana na czas i po ustalonej cenie, polecam !

Maciek
2016/05/01

Profesjonalna usługa, firma godna polecenia!

Profesjonalna usługa, firma godna polecenia! Kolejny raz skorzystaliśmy i nie żałujemy !
Szybko kompleksowo i sprawnie- POLECAMY!

 

Aleksandra
2017/04/27

Firma warta polecenia Szybko sumiennie

Firma warta polecenia!
Szybko sumiennie i nie drogo. Panowie zapewnili kompleksową usługę rejestracji samochodu  wraz z  ubezpieczeniem pojazdu.
Polecam !!!

Krzysiek
2017/04/27

Szybkie i fachowe wykonanie usługi!

Szybkie i fachowe wykonanie usługi! Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu!

Monika
2018/12/11

Rejestracja pojazdów Wrocław

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają czasu lub ochoty na samodzielne przeprowadzanie procesu rejestracji samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują:

 • Wykonanie badania technicznego sprowadzonego samochodu.
 • Przekazanie dokumentów do tłumaczenia (tłumaczenia zwykłe i przysięgłe).
 • Załatwienie formalności w Urzędzie Celnym oraz w Wydziale Komunikacji.
 • Opłacenie w Urzędzie Skarbowym podatku PCC3.
 • Zarejestrowanie pojazdu oraz odebranie nowych tablic rejestracyjnych i karty pojazdu.
 • Wyrobienie indywidualnych tablic rejestracyjnych.
 • Załatwienia adnotacji dotyczącej zmiany przeznaczenia pojazdu, wbicia instalacji gazowej lub haka.

Jak przeprowadzana jest rejestracja pojazdów Wrocław?

Jeżeli klient przekaże nam wszystkie dokumenty od samochodu do godziny 8:00 rano, jesteśmy w stanie kompletnie przerejestrować samochód jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj przy porannym odbiorze dokumentów wszelkie formalności związane z rejestracją załatwione są do godziny 14:00. Oznacza to, że klient tego samego dnia wieczorem może jeździć już samochodem na własnych tablicach.

Wszelkie kwestie związane z rejestracją załatwiamy zgodnie z obowiązującym prawem, ale w znacznie szybszym tempie. Działamy przez całą dobę i kompleksowo pomagamy w zarejestrowaniu pojazdów. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zarejestrować każdy samochód sprowadzony z terenów Unii Europejskiej. Wiemy, jak się to robi, znamy osoby, dzięki którym cały proces jest łatwiejszy i szybszy. Mówiąc dosłownie, mamy dobry kontakt z pracownikami urzędów, a tym samym jesteśmy w stanie ominąć kolejki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Wszystko formalności załatwiamy często w ciągu jednego dnia (a nawet kilku godzin).
 • Rejestracja przeprowadzona jest zgodnie z prawem, z zastosowaniem wszystkich zasad.
 • Oferujemy atrakcyjną cenę i kontakt przez całą dobę.

 

Co musisz nam dostarczyć?

 • Tablice rejestracyjne pojazdu;
 • Kartę pojazdu;
 • Dowód rejestracyjny;
 • Umowę zakupu pojazdu lub fakturę;
 • Upoważnienie do przeprowadzenia procesu rejestracji.

Pomoc przy rejestracji pojazdów świadczymy na terenie Wrocławia, okolic Wrocławia oraz na całym Dolnym Śląsku. W każdym przypadku dojeżdżamy do klienta tak, żeby nie musiał tracić czasu i żeby realizacja była dla niego maksymalnie satysfakcjonująca. Jeżeli nie lubisz stać w kolejkach, nie masz czasu lub ochoty na to, żeby borykać się z formalnościami – zgłoś się do nas. My przerejestrujemy Twój samochód, a Ty w tym czasie będziesz mógł spokojnie zająć się swoimi sprawami.

Jeżeli chcesz zlecić nam zarejestrowanie Twojego samochodu, napisz do nas lub zadzwoń. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Ciebie dokumenty. Kontaktować możesz się z nami od poniedziałku- piątku 8:00-17:00 na dobę. Każda pora jest właściwa. Im szybciej dostarczysz dokumenty, tym szybciej Twój pojazd będzie przerejestrowany. My zajmiemy się wszystkim, a Ty tylko odbierzesz gotowe dokumenty.